Betonowy stół piknikowy

Betonowy stół piknikowy to popularny element tzw. małej architektury. Znaleźć go można w wielu miejscach użyteczności publicznej: na osiedlach, w parkach, na parkingach, a nawet nierzadko także na placach i bulwarach. Nic dziwnego – betonowy stół z ławkami pełni niezwykle przydatną funkcję, tworząc miejsce do odpoczynku, relaksu, spotkań czy spożywania posiłków. Betonowy stół z ławkami to mebel miejski, który bywa wykorzystywany przez okrągły rok i stanowi jeden z najbardziej popularnych i najbardziej lubianych elementów w przestrzeni publicznej.

Betonowy stół piknikowy to popularny element tzw. małej architektury. Znaleźć go można w wielu miejscach użyteczności publicznej: na osiedlach, w parkach, na parkingach, a nawet nierzadko także na placach i bulwarach. Nic dziwnego – betonowy stół z ławkami pełni niezwykle przydatną funkcję, tworząc miejsce do odpoczynku, relaksu, spotkań czy spożywania posiłków. Betonowy stół z ławkami to mebel miejski, który bywa wykorzystywany przez okrągły rok i stanowi jeden z najbardziej popularnych i najbardziej lubianych elementów w przestrzeni publicznej.

Trwały, praktyczny i estetyczny

Betonowy stół piknikowy powinien spełniać określone cechy. Pierwszą z nich powinna być oczywiście trwałość. Warto wybierać modele od renomowanych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość zarówno wykorzystanego betonu, jak i materiałów, z których wykonane są blaty i siedziska (zazwyczaj jest to odpowiednio impregnowane drewno). Ważną cechą jest także praktyczność – warto postawić na modele, które będą po prostu wygodne w użytkowaniu. Trzecią cechą jest estetyka wykonania betonowego stołu piknikowego. Choć jest to przede wszystkim obiekt użytkowy, to może on także cieszyć oko i uatrakcyjnić wizualnie okolice. Spełnienie tych warunków sprawi, że wybrany betonowy stół z ławkami będzie swoją aparycją wręcz zachęcał do spędzenia czasu na powietrzu przez długie lata – i nie straszna będzie mu żadna pora roku.

Mnogość kształtów i stylów

W ofercie renomowanych producentów znajdują się różne modele stołów betonowych piknikowych. Bez trudu znaleźć można produkt idealnie odpowiadający potrzebom danej przestrzeni. Najpopularniejszy stół betonowy piknikowy wzorowany jest na meblach ogrodowych i stanowi długi, prostokątny blat z siedziskami w formie ławki. Jest to dość wygodna konstrukcja, która pomieści całą rodzinę w jednym miejscu. Prostokątny betonowy stół piknikowy posiada też zazwyczaj większą masę, dzięki czemu nie wymaga on specjalnej instalacji w docelowym miejscu.

Innym popularnym typem stołu betonowego piknikowego są mniejsze modele z kwadratowym lub okrągłym blatem oraz zintegrowanymi pojedynczymi siedziskami. Sprawdzą się w miejscach, gdzie do dyspozycji jest nieco mniej wolnej przestrzeni.

Producenci oferują przeważnie możliwość modyfikacji kolorystycznej każdego zamówienia tak, aby betonowy stół parkingowy był meblem dokładnie komponującym się z resztą swojego otoczenia. Bez trudu znaleźć można modele, które idealnie wpiszą się w klimat parkingu leśnego czy nowoczesnej i zmodernizowanej strefy wypoczynku.