Czy warto inwestować w integrację Erpbox Inpost Amazon?

Amazon na polskim rynku jest od stosunkowo niedawna, jednak jest to idealne narzędzie do rozwijania swojego sklepu online i pozyskania szerszej grupy konsumentów.

Warto zaznaczyć, że w połączeniu z odpowiednimi formami dostawy, zyskanie odbiorców jest gwarantowane. Dlaczego? Ponieważ klienci cenią sobie szybkość i wygodę podczas dokonywania transakcji w internecie.

ErpBox Inpost Amazon, od czego zacząć

Chcąc wdrożyć możliwości amerykańskiej platformy Amazon, warto wiedzieć, że od niedawna wysyłka przedmiotów zakupionych przez konsumentów odbywa się coraz częściej poprzez centra logistyczne umieszczone na terenie Polski. Taki układ daje gwarancję zdecydowanie szybszej dostawy zakupionych towarów niż w przypadku klasycznych zakupów spoza granic kraju. Wykorzystując potencjał, jaki tkwi w szybkiej dostawie, warto wdrożyć możliwość wyboru kuriera, który dostarczy przesyłkę za pomocą Inpost do domu lub paczkomatu.

Jakie możliwości proponuje nam Inpost?

  • Dostawa do domu
  • Dostawa do wybranego paczkomatu
  • Brak konieczności czekania na kuriera
  • Możliwość odbioru przesyłki o dowolnej godzinie i w dowolnym dniu
  • Możliwość zwrócenia przesyłki wprost do paczkomatu

Opcja dostawy Inpost jest coraz częściej wybierana przez polskich konsumentów. Ze względu na dużą wygodę i możliwość odbioru paczki bez konieczności wyczekiwania kuriera. Stosując ErpBox Inpost Amazon, umożliwi automatyczne generowanie dokumentów przewozowych, zamawianie kuriera oraz zliczanie stanów magazynowych bez konieczności ingerencji pracowników.

Automatyzacja z ErpBox

Optymalizując sklep internetowy z ErpBox Inpost Amazon, można zaoszczędzić czas wykorzystywany podczas przygotowywania produktów do wysyłki. Szybkie zliczanie stanów magazynowych pozwoli na bieżące uzupełnianie sklepu w braki. Jest to rozwiązanie na miarę nowoczesnych potrzeb e-commercowych, obok którego po prostu nie można przejść obojętnie. Jeśli jesteś zainteresowany zarówno tą funkcją, jak i innymi możliwościami platformy do zarządzania sprzedażą ErpBox – zobacz tutaj, co jeszcze ciekawego możesz zyskać z takiego połączenia. Warto też wiedzieć, że nie musisz trzymać się jedynie teorii – ale od razu przejść do praktycznego wykorzystania systemu bez wydawania ani grosza – twórcy systemu zapewniają aż 21 dni gratis na start testów, bez zobowiązań.