Rodzaje breloczków reklamowych

Agencje reklamowe mogą korzystać obecnie z różnych gadżetów reklamowych, mogą to być breloczki, dostępne są różne modele, najczęściej wykonane z PVC, materiałów plastikowych czy też metalu.

Ich zaletą jest niska cena, łatwość wykonania nadruków. Dlatego gadżety promocyjne w postaci breloka często wykorzystywane są przez firmy, które chcą docierać bezpośrednio do swoich klientów.

Rodzaje breloczków reklamowych

Promocyjne breloczki z logo

Warto wybierać funkcjonalne breloki, mogą być to przykładowo modele z otwieraczem do butelek, posiadające małą latarkę. W przypadku firmy budowlanej bardzo dobrze może sprawdzić się brelok reklamowy posiadający miarę zwijaną. Breloki można łatwo dostosować graficznie, wykonać nadruk za pomocą sitodruku czy też grawer. Agencje reklamowe mogą dostarczyć gotowe breloki w różnych kolorach, na których na niosą napisy, będą to przykładowo dane kontaktowe do firmy, logo, innych treści, które chcemy przekazać naszym klientom. Bardzo popularne są breloki z żetonem do wózków sklepowych, często będziemy nosili je przy kluczach, są one bardzo użyteczne. Nie zawsze posiadamy w kieszeni monety, aby odblokować wózek w supermarkecie, dlatego breloki tego rodzaju z pewnością przydadzą się naszym potencjalnym klientom.

Dostępne są różne kształty breloków, przykładowo firmy z branży budowlanej mogą wybrać brelok w kształcie domu, mechanik samochodowy wybierze brelok w kształcie samochodu. Obecnie dostępnych jest bardzo wiele modeli, które łatwo dopasujemy do naszej branży. Może być to także brelok ze smyczą, karabińczykiem. Bardzo ciekawym i eleganckim pomysłem będzie także brelok skórzany na klucze. Bardzo ciekawym pomysłem, jeżeli poszukujemy gadżetów reklamowych, może być brelok z żarówką LED zasilany małą baterią. Dostępne są także breloki świąteczne, w kształcie renifera czy też choinki. Może być to także brelok z mini zegarkiem, dostępnych jest bardzo wiele różnych breloków, które możemy spersonalizować i wykorzystać podczas naszych kampanii reklamowych.

W ofercie firm reklamowych znajdują się breloczki z logo, które może zostać naniesione za pomocą grawerunku lub też trwałego sitodruku. Różne metody personalizowania wybiera się w zależności od materiału, z jakiego wykonany jest breloczek.