Wskazówki dotyczące technologii: jak najlepiej wykorzystać iPada

iPad zawładnął światem rozrywki i jest wiele powodów, dla których.

Być może nie do końca dowiedziałeś się, jak te powody odnoszą się do twojego życia. Dlatego musisz czytać dalej, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób możesz używać iPada, aby pomóc Ci nacisnąć łatwy przycisk w życiu.Kup dobrej jakości etui i osłonę ekranu do iPada. Prawdopodobnie zapłaciłeś dużo pieniędzy za iPada, więc musisz upewnić się, że jest chroniony przed uszkodzeniem. Dobrej jakości etui ochroni iPada przed drobnymi przypadkowymi upadkami, a osłona ekranu zapobiegnie zarysowaniu ekranu.Jeśli używasz iPada do przechowywania poufnych informacji, możesz włączyć funkcję, która usunie wszystkie te dane w przypadku dziesięciokrotnego wprowadzenia błędnego hasła. Przejdź do ustawień, dotknij ogólnych i wybierz funkcję blokady hasłem. Użyj hasła, którego łatwo nie zapomnisz.Jeśli nie masz jeszcze iPada, rozważ zakup odnowionego iPada w sklepie internetowym Apple. Kupowanie odnowionego iPada może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Co więcej, większość odnowionych iPadów sprzedawanych przez Apple ma hojne gwarancje i może być trudno powiedzieć, że nie są fabrycznie nowe.Jeśli masz dość monitów o dołączenie do różnych sieci Wi-Fi, zmień ustawienia. Istnieje karta, którą możesz wybrać, aby uniemożliwić iPadowi proszenie o dołączenie do sieci. Wybierając to, nie będziesz już otrzymywać wszystkich zaproszeń.Możesz wyświetlić ekran iPada na telewizorze HD. Wszystko, czego potrzebujesz, to przejściówka Apple na cyfrowe AV lub przejściówka Apple VGA, w zależności od rodzaju posiadanego telewizora. Ten pierwszy produkt można podłączyć do portu HDMI, podczas gdy drugi wymaga portu VGA.Autokorekta to wspaniała funkcja iPada dla tych, którzy są wyzwaniem ortograficznym. Twoja funkcja autokorekty jest automatycznie włączona. Aby go użyć, po prostu naciśnij Enter, gdy tylko zobaczysz na ekranie korektę pisowni. Wskazówki dotyczące technologii: jak najlepiej wykorzystać iPada

Jest to prosty sposób na skrócenie czasu edycji i uniknięcie konieczności sprawdzania każdego słowa, które piszesz.Google nie musi być jedyną wyszukiwarką, z której korzystasz.

Po prostu przejdź do przycisku Ustawienia, a następnie możesz przełączyć go na Safari, jeśli chcesz. Jeśli chcesz, możesz zmienić domyślną wyszukiwarkę.Ponieważ Twój iPad odgrywa ważną rolę w Twoim życiu, będziesz chciał wiedzieć, jak właściwie się nim opiekować. Ochraniacze ekranu są często używane na iPadach. Osłona ekranu to cienka plastikowa folia, która pomoże chronić ekran. Do czyszczenia ekranu iPada używaj miękkiej szmatki lekko zwilżonej wodą. Nigdy nie czyść iPada środkiem do czyszczenia szkła ani uniwersalnym środkiem czyszczącym.Czy chcesz mieć pewność, że wszystko, co dodasz do zakładek na komputerze, jest również dodawane do zakładek w Safari na iPadzie? Jest to łatwe do zrobienia za pomocą iTunes. Na karcie Informacje przejdź do opcji Inne i wybierz opcję synchronizacji zakładek z Safari lub inną preferowaną przeglądarką.Jeśli wskazówki zakręt po zakręcie na iPadzie są zbyt ciche lub głośne, zmień je w ustawieniach. Niektórzy ludzie mogą potrzebować trochę dodatkowej głośności dla tych kierunków, podczas gdy inni lubią je bardziej miękkie. Niezależnie od potrzeb możesz wprowadzać zmiany bezpośrednio w ustawieniach iPada. Możesz nawet wyłączyć głos, jeśli tego nie chcesz.Być może nie wiedziałeś zbyt wiele z tych informacji przed przeczytaniem artykułu. Dlatego musisz ciągle odkrywać, w jaki sposób Twój iPad może dla Ciebie pracować. Wystarczy odpowiednia wiedza. Mam nadzieję, że skorzystałeś z tej porady, więc czas zacząć.