Kiedy warto skorzystać z usług agencji detektywistycznej?

Często z pracą detektywa kojarzymy obserwację osób.

Detektyw, który dysponuje odpowiednim sprzętem, może z pewnej odległości prowadzić obserwację danej osoby, sprawdzić z kim się spotyka, jakie miejsca odwiedza. Często prywatny detektyw zatrudniony jest przez osoby, które są w trakcie rozwodu, może nam dostarczyć dowodów zdrady, które można następnie wykorzystać w sądzie. Dlatego detektyw powinien działać zgodnie z prawem, aby zebrane przez niego dowody, dokumentacja fotograficzna, mogły posłużyć jako legalnie zdobyte dowody w sądzie.

Jakie usługi świadczy prywatny detektyw?

Detektywi mogą prowadzić dyskretną obserwację osób, mogą obserwować dzieci, małżonka. Może być to także obserwacja związana z wywiadem gospodarczym, przykładowo firmy, które chcą rozpocząć współpracę z kontrahentem, mogą sprawdzić czy jest on wypłacalny, czy posiada pozytywną historię, działa zgodnie z prawem. Dzięki temu upewnimy się, że współpraca nie będzie w przyszłości problematyczna. Detektywi prowadzą także obserwacje w celu zbadania, czy rodzic prawidłowo opiekuje się dzieckiem. Niekiedy zadaniem agencji detektywistycznej będzie także znalezienie osoby, określenie miejsca zamieszkania, miejsca pracy. Może chodzić przykładowo o osoby, które zalegają z płatnościami.

Dziś detektyw może prowadzić bardzo skuteczny wywiad gospodarczy polegający na sprawdzeniu historii firmy, uzyskaniu danych na temat właścicieli oraz kadry menedżerskiej. Wiele danych dostępnych jest w internecie, możemy skorzystać z social media, wysłać zapytanie do różnych instytucji. Dzięki temu możemy pozyskać informacje, które posłużą do przygotowania profesjonalnego raportu na temat kondycji firmy. Może być to także wiele danych związanych z ustaleniem wiarygodności, zebranie opinii na temat firmy, możemy sprawdzić także czy w przeszłości toczyły się sprawy związane z upadłością, egzekucją sądowniczą. Można także otrzymać dane z rejestru zastawów, ustalić różnego rodzaju powiązania osób zarządzających daną firmą.

Na stronie internetowej PrywatnyDetektyw.pl znajdziemy wiele informacji na temat usług, jakie prowadzone są przez agencje detektywistyczne, możemy zapoznać się z metodami pracy, dowiedzieć się, w jaki sposób rozpocząć współpracę, na jakie informacje możemy liczyć. Detektywi obecnie mogą korzystać z bardzo nowoczesnych środków audiowizualnych, zdobywać wiele informacji za pomocą internetu, dzięki czemu mogą prowadzić bardzo skuteczne działania.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie
Kiedy warto skorzystać z usług agencji detektywistycznej?

Detektyw Warszawa BDR

ul. Raszyńska 3
02-026 Warszawa
tel. 22 188 18 23
biuro@detektyw.com.pl